Disportare – športový kemp

Futbal, volej, basket? Bez nich ani za svet. Pridám floorbal, baseball, freerun, parkour. K tomu strečing, fitness – skvelú in-line dráhu! Športy od výmyslu sveta, už sa neviem dočkať leta. Tieto a mnohé ďalšie aktivity si vyskúšate na našom športovom kempe.

Kto povedal, že futbal je len pre chlapcov a volejbal pre dievčatá? Kto povedal, že  akýkoľvek šport nemôžu hrať spolu?  Bohužiaľ,  tieto  a ďalšie  stereotypy  u nás ešte stále prevládajú a úspešne sa uplatňujú. A kto vôbec povedal, že neexistujú aj ďalšie športy? Veď ich je toľko. Tímových, individuálnych, loptových, neloptových, odrážacích, pálkovacích… A k tomu tá príroda na Skalke. A všetky tie parádne športoviská. To by bol hriech nevyužiť!
V športovom kempe nám pôjde o to, aby si deti vyskúšali čo najväčšie množstvo disportarepohybových a športových hier, tradičných aj menej známych, popracovali na zlepšení svojej kondičky, ale hlavne si k športu začali budovať vzťah. Počas celého týždňa postupne prejdú rôznymi programami zameranými na rozvoj ich telesnej kondície, aby boli pripravení na všetky jednotlivé športy, naučíme sa základom strečingových cvičení, aby sa pri týchto aktivitách nezranili a prejdeme  množstvom rôznych športov, aby sa prejavil ich talent. Celý proces ukončíme olympijskými hrami, ktoré budú vrcholom celého programu.

TERMÍN: 27.7.-2.8.2014

Cena 135€ 
AKCIA -10€ do 14.4.2014
(Súrodenci zľava 5€/osoba)

 

Bližšie informácie a rezervácie na info@skalkalimba.sk alebo +421(0) 901 752 553.

REZERVOVAŤ