Outdoor eSKá – outdoorový kemp

Lezenie, laná, slackline, sranda. Karabíny, laná, slučky. S prírodou vždy nerozluční. Leziem, behám, skáčem, makám. Prekonám strach, to hravo zvládam. Outdoor eSKá je určený pre všetkých, čo si chcú na vlastnej koži vyskúšať rôzne outdoor športy a raz sa možno samy stanú horolezcami a horolezkyňami.

Prostredie Kremnických vrchov je očarujúcim miestom. S výškou  cez  1000 metrov nad morom a bohatosťou prírodného okolia poskytuje ideálne prostredie na rozvoj rôznych outdoorových aktivít. Outdoor kemp bude zameraný práve na ne. Bude sa zaoberať  okrem iného lezeckými aktivitami, kde bude veľa karabín, lán, neobídeme rôzne lanové prekážky,  v menšej i väčšej výške, svoju rovnováhu a koordináciu precvičíme napríklad na  slackline, svoje orientačné schopnosti si vyskúšame priamo v teréne a vyskúšame si mnoho  ďalších aktivít.  outdoor eSKa
Všetky tieto technickejšie disciplíny budú poprepájané rôznymi ďalšími hrami a aktivitami, ktoré budú dotvárať atmosféru kempu. Pôjdeme však aj ďalej do hĺbky. Zistíme, čo je v pozadí každého športu, čo všetko sa ním dá dosiahnuť a naučíme sa ako tieto športy a aktivity realizovať tak, aby z nich mali úžitok aj generácie, ktoré prídu po nás.

TERMÍN: 10.8.-16.8.2014

Cena 135€

AKCIA -10€ do 14.4.2014
(Súrodenci zľava 5€/osoba) 

 

Bližšie informácie a rezervácie na info@skalkalimba.sk alebo +421(0) 901 752 553.

REZERVOVAŤ