NORDIC WALKING pre všetkých


  3. mája 2013 | Aktuality

Užite si víkendový pobyt vo dvojici v centre čarovnej prírody Kremnických vrchov, ktorá Vám ponúka neobmedzené možnosti na šport i relax. Zažite NORDIC WALKING -”severskú chôdzu” obľúbený celoročný dynamický šport pre všetkých bez ohľadu na vek a hmotnosť.

nordic walking

Víkend plný športu a zábavy pre Vás pripravili skúsení inštruktori z Outdoor Institute Banská Bystrica. Na každého čaká nielen skvelý program ale aj 2-hodinový relax. Každý účastník dostane aj kupón na 10% zľavu na všetky produkty od spoločnosti ESTIM, ktorá sa zaoberá predajom iontových nápojov pre športovcov.


Čo je Nordic walking?

Nordic walking, alebo severská chôdza, je športová disciplína, ktorá k nám prenikla zo Škandinávie. Od bežnej ako aj turistickej chôdze sa odlišuje tým, že pri pohybe chodec intenzívne využíva teleskopické paličky. Ich zapojením sa znižuje napätie v oblasti krčnej chrbtice a zapájajú sa svaly ramena a chrbta. Tento jednoduchý, efektívny šport veľmi priaznivo vplýva na srdcovo-cievny systém a viditeľne posilňuje a podporuje vitalitu celého tela.

VIAC INFORMÁCII O NAŠEJ PONUKE NÁJDETE TU.

Bližšie informácie a rezervácie na info@skalkalimba.sk alebo +421(0) 901 752 553.