Reštaurácia

Samoobslužná reštaurácia s kapacitou 130 miest je samostatnou súčasťou chaty Limba. Ponúka možnosť stravovania pre ubytovaných hostí, ale aj pre návštevníkov strediska so širokým výberom jedál. K reštaurácii patrí aj terasa s výhľadom na lyžiarsku zjazdovku Limba. Vaše ratolesti určite zaujme útulný detský kútik priamo v reštaurácii.


Pre ubytovaných hostí v chate Limba ponúkame stravovanie vo forme polpenzie:

  • raňajky formou bufetových stolov,
  • večere (3-chodové menu).

Reštaurácia je tiež ideálna pre svadby, rodinné oslavy, firemné a školské akcie a iné posedenia. Pre potreby zákazníkov zabezpečíme širokú škálu jedál od miestnych či sezónnych špecialít, pečených prasiatok a iných jedál podľa požiadaviek. Jedálny lístok, výzdobu a hudobnú produkciu vieme prispôsobiť želaniam zákazníka.


Ski bar

K vybaveniu chaty patrí aj Ski bar, ktorý cez deň slúži ako útulná kaviareň ladená v lyžiarskom a bežkárskom duchu strediska a večer sa mení na miesto stretávania ubytovaných hostí. Športový duch Ski baru je dotváraný historickými fotografiami a predmetmi, ktoré Vám napomôžu si živo predstaviť ako sa kedysi lyžovalo a bežkovalo. Kapacita baru je 50 miest no v prípade záujmu o konanie rôznych akcií v priestoroch baru vieme zabezpečiť dostatok miest pre všetkých.