Lyžiarske kurzy
  • Horská chata LIMBA
    Okrem služieb uvedených na tejto stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

 

Lyžovačka priamo z Horskej chaty Limba a po lyžovačke späť na lyžiach až priamo ku chate. ŽIADNE denné prevozy a zbytočné presuny autobusmi naviac ako v niektorých strediskách tu nie sú potrebné!                                                                               

NOVINKA pre zimnú sezónu 2022 - 2023. ZNOVU v prevádzke vlek LIMBA priamo pod chatou Limba a vlek BLONDY nad chatou Limba pri Apreski bare BUDA! 

Naša chata je priamo v stredisku Skalka arena - Skalka pri Kremnici je až 1 252 m.n.m., kde je garancia snehu počas celej zimnej sezóny. Každoročne od konca decembra až do začiatku apríla sú tu podmienky na lyžovanie. A čo nenadelí príroda to v stredisku umelo dosnežia zrekonštruovaným a výkonným systémom umelého zasnežovania .

Stredisko a naše zariadenie je v strede Slovenska, výborne dostupné a preto je ideálnou voľbou pre všetky úrovne škôl v rámci celého Slovenska.

Možnosti strediska – vleky pre slabších lyžiarov (priamo nad a pod chatou), 4-sedačková lanovka na zjazdovke Pekná vyhliadka. Viac ako 50 km pravidelne upravovaných tratí na bežecké lyžovanie a 1,8km dlhá dráha na bežky s umelým osvetlením - jediná na Slovensku.

Priamo v stredisku je Horská služba, požičovňa kmpletného lyžiarskeho, snowboardového i bežkového výstroja. Tiež lyžiarska a snowboardová škola a škola bežkovania.

Cena pre deti ZŠ: 34€/1os/1noc
Cena pre SŠ: od 35€/1os/1noc
Cena pre VŠ: od 38€/1 os/1noc

Cena obsahuje:

- ubytovanie v Horskej chate Limba
- plná penzia s nápojom (raňajky formou bufetových stolov, strava 3xdenne)

ODMENA pre pedagógov:1 pedagóg celý pobyt úplne ZADARMO na 15 platiacich žiakov

Denný skipas - kontaktujte: +421 903 548 807

web: www.skalkaarena.sk , Telefón: +421 910 944 622, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- cena pre lyžiarske kurzy podľa počtu dní/celodenný skipas, zľava pri dodržaní podmienok

Špeciálna možnosť:

- kurz bežeckého lyžovania s inštruktorom a s možnosťou zapožičania kompletnej bežeckej výstroje. Cena kurzy na vyžiadanie pri konkrétnej skupine.

ZDRAVOTNÍK: zabezpečíme pre skupiny na vyžiadanie pri potvrdení LV

 


 

KONTAKTY

LAKYWELDER kontakty

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qr-code

webnail

HORSKÁ CHATA "LIMBA"

Chata sa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku "Skalka arena" pri Kremnici v nadmorskej výške 1 252m.

 

horská chata LIMBA


  

https   Active Search Results   cloudflare


  

created by: Marek Sarvas
 
X

POZOR

Kopírovanie je zakázané...