O nás
  • Horská chata LIMBA
    Okrem služieb uvedených na tejto stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

 

Horská chata Limba sa nachádza vo Veľkej Fatre, priamo v lyžiarskom stredisku Skalka arena - Skalka pri Kremnici v 1 252m.n.m. Sme v strede Slovenska, len 9km nad historickou zlatou Kremnicou a 4km od geografického stredu Európy v nádhernom horskom prostredí.

Nájdete tu ideálne podmienky pre školy v prírode, lyžiarske kurzy, športové sústredenia, kempy a tábory. Firemné športové teambuildingy, rodinné stretnutia aj svadby oceňujú celoročné aktivity, rodinnú atmosféru zariadenia, viaceré veľké priestory priamo na chate, veľkú reštauráciu a vynikajúcu kuchyňu.   


Horská chata Limba Vám ponúka komfortné ubytovanie pri Kremnici. Naše ubytovanie je prezentované aj na stránkach nášho partnera ubytovanie na Slovensku. Nájdete nás taktiež v hlavnej kategórii chaty a na regionálnej stránke ubytovanie Kremnické vrchy. Tak neváhajte a ubytujte sa u nás, budete určite spokojní!

KONTAKTY

LAKYWELDER kontakty

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qr-code

webnail

HORSKÁ CHATA "LIMBA"

Chata sa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku "Skalka arena" pri Kremnici v nadmorskej výške 1 252m.

 

horská chata LIMBA


  

https   Active Search Results   cloudflare


  

created by: Marek Sarvas
 
X

POZOR

Kopírovanie je zakázané...